Napiš si scénář svého života
a pojď ho uskutečnit

Komplexní program s unikátní kombinací online a offline aktivit pro osobní růst s osobním setkáním. Průběh programu je navržený tak, aby respektoval a podporoval tvoji individuální cestu.

Budeme spolu napřímo i on-line

Napíšeš si životní scénář do svého workbooku

Naučíš se ho uskutečnit

Budeme spolu napřímo i on-line

Napíšeš si životní scénář do svého workbooku

Naučíš se ho uskutečnit

Budeme spolu napřímo i on-line – Napíšeš si životní scénář do svého workbooku – Naučíš se ho uskutečnit

Napíšeš si životní scénář do svého workbooku

Naučíš se ho uskutečnit

A.

STÁT SE AUTORKOU SVÉHO ŽIVOTA JE DOVEDNOST, KTEROU SE MŮŽEŠ NAUČIT I TY.

V běžném životě tě ovlivňuje mnoho aspektů jako jsou lidé, situace a okolnosti. 
Můžeš mít pocit, že se v něm přestáváš orientovat a vzdaluješ se od té správné cesty.

A co je to, co opravdu chceš?

Dát svému životu směr?
Cítit se zdravě a fit?
Mít hluboké a láskyplné vztahy?
Odhalit své poslání v kariéře?
Vnést do svého života klid a rovnováhu?
Proměnit své sny a touhy v realitu?

Tímto programem získáš navigaci,
díky které vezmeš život do svých rukou.

A.

RÁDA BYCH SE TI PŘEDSTAVILA


Mé jméno je Kateřina Randová,
jsem firemní a osobní koučka a lektorka na České škole feng shui. Absolvovala jsem dva certifikované koučovací výcviky a již více než 10 let se věnuji nastavování procesů
a komunikaci ve firmách.

Vytvořila jsem pro sebe jedinečný nástroj, který mi změnil život,
a ten byl impulsem pro vznik programu Autorky. 

KAŽDÁ MÁME SVŮJ PŘÍBĚH

Ve svém životě jsem byla relativně spokojená a šťastná, ale lusknutím prstu jsem přišla o vše.
Byla to pro mě obrovská rána. V jednu chvíli jsem byla šťastná a ve druhou jsem doslova nevěděla KDO JSEM.
Naprosto NIC mi najednou nedávalo smysl.  Byla jsem sama a cítila jsem obrovskou prázdnotu. Možná jsi to sama zažila a znáš ten pocit.

OKLEPALA JSEM SE A ZAČALA MAKAT

Uvědomila jsem si, že mám dvě možnosti. Zhroutit se a utápět se ve své náročné situaci, anebo se oklepat a začít MAKAT.
A tak jsem se vydala na cestu sebepoznání. Rozvíjela jsem se, vzdělávala se a investovala do sebe.
Ale pořád jsem neměla život, po kterém jsem toužila.

ROZHODLA JSEM SE

Podnikla jsem krok a sama odcestovala na Bali.
Do deníku jsem si začala psát vše, co jsem za svůj život prožila, co jsem se naučila, včetně dovedností, které jsem získala.
Nebylo tomu dlouho a vytvořila jsem si nástroj pro komunikaci se sebou, který mi funguje dodnes.

Cítila jsem, že se chci podělit s ostatními o to, co funguje mně, a tak vznikly …

ABSOLVOVÁNÍM
PROGRAMU ZÍSKÁŠ:

ORIENTACI ve všech oblastech svého života.
PŘEHLED o tom, co ti jde lehce a kde potřebuješ zamakat.
JASNOU VIZI toho, co si opravdu přeješ TY a jenom TY.
SÍLU držet život pevně ve svých rukou a rozhodovat se.
NÁSTROJ pro realizaci svých vizí, který můžeš používat celý život.

A.

VIP program

Co tě čeká v programu?

Tvoje cesta bude trvat 10 týdnů a v každém z nich si spustíš jedno online video. Tyto videa jsou pečlivě sestavena tak, aby zahrnula všechny klíčové oblasti tvého života.
 
Během práce máš u sebe workbook, který ti pomáhá vytvářet tvůj jedinečný příběh.
 
A abys měla opravdu VIP podporu, tak po každém online videu uděláme společný hovor, kde se ujistíme zda jdeš správným směrem. Také nás čekají dvě individuální setkání – jedno osobní, kde se zaměříme na oblast, ve které se potřebuješ nejvíce posunout – a druhé online, kde si vytvoříš nástroj pro rychlejší realizaci tvého životního scénáře, a tak společně celý program uzavřeme.

10 on-line videí

Kdo je tvá autorka • Zdraví a fitness • Blahobyt života • Úspěch • Životní partnerství • Tvoření budoucnosti • Společenský život • Kariéra • Růst • Akcelerace •

WORKBOOK

• 120 stran tištěného workbooku

Individuální setkání

• 9x podpůrný hovor se mnou
• 1x osobní koučink přímo pro tebe
• 1x online konzultace

3 VÝJIMEČNÉ ROZMĚRY PROGRAMU

VIP – Virtuální Individuální Přímý

Program ti nabízí unikátní kombinaci online a offline aktivit pro osobní růst ve spojení s osobním setkáním. Průběh programu je navržený tak, aby respektoval a podporoval tvoji individuální cestu.

KOMPLEXNÍ

V Autorkách se věnuješ všem sférám života – osobním vztahům, kariéře, fyzické i duševní pohodě – skutečná proměna se totiž odehrává ve všech oblastech života.

RADOSTNÝ

Autorky. nejsou jen o růstu, ale také o emocích a radosti z objevování své vlastní síly. Každý krok na tvé cestě bude spojen s inspirací a pozitivním emocionálním nábojem.

A.

CO VŠECHNO JE SOUČÁSTÍ VIP PROGRAMU

10 ONLINE VIDEÍ V ČLENSKÉ SEKCI  ✔️

WORKBOOK ✔️

9x PODPŮRNÝ HOVOR SE MNOU ✔️

OSOBNÍ KOUČINK PŘÍMO PRO TEBE ✔️

ONLINE SETKÁNÍ V ČASE NA KONCI PROGRAMU ✔️

DÁREK PRO TVOJI AUTORKU 🤍

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE ✔️

CENA PROGRAMU:

21.000 Kč

Při platbě najednou získáš po dokončení programu grátis workbook: 
„Upgrade pro tvůj život.“ v pdf. formátu

NEBO NA SPLÁTKY

3x 7000 Kč

CO VŠECHNO JE SOUČÁSTÍ VIP PROGRAMU

• 10 online videí v členské sekci
• Workbook v tištěné podobě
• 9x podpůrný hovor se mnou
• Osobní koučink přímo pro tebe
• Online setkání v čase na konci programu
• Dárek pro tvoji Autorku 🤍
• Neomezený přístup do členské sekce

CENA PROGRAMU:

21.000 Kč

Při platbě najednou získáš po dokončení programu grátis workbook: 
„Upgrade pro tvůj život.“ v pdf. formátu

NEBO NA SPLÁTKY

Nebo na splátky
3x 7000 Kč

A.

REFERENCE

Miluji to – být autorkou svého života.


Spolupráce s Kateřinou mi pomohla získat nadhled nad situacemi mého života a více se orientovat v tom, co opravdu chci já a ne druzí. Naučilo mě to nebrat si věci osobně, umět se rozhodovat, určit si priority a uvědomovat si, že já jsem ta, která rozhoduje, jak to se mnou bude dál. Konkrétně se mi zlepšily vztahy v mém životě, vytvořila jsem si více prostoru pro sebe
a cítím se v těle mnohem zdravěji. Navíc jsem úspěšně zhmotnila produkt, který jsem chtěla,
a v kariéře se nyní cítím naprosto jistá a úspěšná.
 
 Michaela Přikrylová


Moje téma se týkalo primárně oblasti financí, ale aha momenty zasáhly různé aspekty mého života, za což jsem velmi vděčná. 


Osobní setkání s Kateřinou mi pomohlo uvědomit si jakými návyky a myšlenkami si blokuji hojnost. Nechala jsem se vést atmosférou naprosté důvěry, trpělivého naslouchání a oceňovala jsem jasnou formulaci otázek. Změna pohledu na to, co jsem považovala za problém, se změnila na výzvu, a to se stalo klíčovým bodem setkání. Toto nové vnímání aplikuji do svého každodenního života.

Mirka Komínková


Všem ženám přeji mít Kateřinu v životě, ať už na chvíli či napořád. 


Vše pro mě bylo velmi příjemné, vlastně tak přirozené, že to zpětně hodnotím spíše na bázi přátelského spolupráce. Avšak dovednosti jsou velmi rozsáhlé a přínosné. Všeobecně jsem velmi ráda, že mám Kateřinu ve svém životě, jelikož je pro mě velkou inspirací. Dokáže se na situace dívat s takovou lehkostí a nadhledem. Děkuji ti 🤍.
 
Pavli Vera Ferdová

Bylo to něco neskutečného. Jsi skvělá osůbka, pokračuj dál v tom, co děláš. Měníš lidem pohled na svět. Asi ani nedokážu popsat tu vděčnost, jakou mám v sobě. Každý krok, který jsem v rámci programu dělala byl silnější a silnější. Cítila jsem jako bych překonala nějakou překážku. Největší AHA moment pro mě bylo to, jakou interaktivity mají sílu. Nikdy jsem něco takového nezažila. Uvědomila jsem si, že začnu dělat více věcí pro sebe. Dělat to co já chci, v čem se cítím dobře a rozvíjet se. Nedělat co ostatní očekávají, že budu dělat. Více riskovat a být se sebou spokojená. 

Vendula

Zprvu jsem si říkala, že „jenom“ jít kupředu asi nebude stačit, když jsem o sobě jako o autorce zatím neuvažovala v takové hloubce, kterou jsi mi poskytla. Finální krok jsem musela nakonec hodně rozdýchat. Zavalila mě silná emoce dojetí a změny zároveň. Každý den aplikuji „aktivaci“, tak jak jsi řekla. Nyní věřím, že dokud budu za svojí budoucností stát já, budu vědět, že jsem pro ni i pro sebe udělala nejvíc. A tobě moc děkuji.

Pavlínka

Bylo to pro mě úplně nové, zajímavé a krásné a moc ti děkuji, každopádně můj největší AHA moment byl v tom, že si vlastně píšu ten svůj život sama. Nikdo ho za mě nenapíše. Padla na mě takový tíha, jakože aha, tak ty jsi za to zodpovědná – tak si to uvědom. Ono mluvit o tom je jedna věc, ale takto to prožít je hodně silné. Teď se dívám na život jiným pohledem. U nás doma se nikdy neřešily pocity a emoce a ani jak převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

Nikola

Já ti tak moc děkuji. Celé to pro mě bylo hodně silné a překvapivé, a hlavně dost emotivní. Uvědomila jsem si, jak je důležité se mít naplno ráda a být vděčná za tady a teď. 

Simona

Měla jsem pocit, že můj život je nalajnovaný spíše k představě mé rodiny a jela jsem na milion procent, abych je nezklamala. Teď se snažím žít podle sebe a uvědomění toho, že je to v pořádku, že já jsem autorkou mého života a nikdo jiný, bylo pro mě opravdu to nejdůležitější. Pomohlo mi také zjištění mých návyků a jak je možné je změnit.

Michaela

Jsem vděčná, že jsi mi ukázala že vše, co chci, tak mám. Bloudila jsem v kruhu a místo akce jsem měla spoustu omluv, proč to nejde. Vím přesně co chci a vím, jak toho dosáhnout, takže není důvod to posouvat, ale jít vpřed. Moc ti děkuji, že jsi mi ukázala, co pro svůj život potřebuji.

Lenka

Zjistila jsem jaké hodnoty jsou pro mě opravdu nejdůležitější a uvědomila jsem si co do budoucna od sebe očekávám a co bych opravdu chtěla v životě dělat. To vše v souladu se svým vnitřním klidem a pokojem. 

Eva

Když jsem vstupovala naplno do své autorky, tak jsem cítila silnou vibraci, ale pak mě obklopil klid a rovnováha. Uvědomila jsem si co vše potřebuji změnit a jaké oblasti jsou pro mě výzvou.

Kristýna

Největší výzvou pro mě bylo dovolit sama sobě stát se naplno autorkou svého života. Že si to skutečně zasloužím a že já jsem ta, která pro to potřebuje udělat ten krok. Byl to pro mě návrat domů. Celkově mi to stále připomíná, že vše mám ve svých rukou a záleží jen na mě, co se bude v mém životě dít a jak to bude vypadat.

Veronika

Bylo to něco neskutečného. Jsi skvělá osůbka, pokračuj dál v tom, co děláš. Měníš lidem pohled na svět. Asi ani nedokážu popsat tu vděčnost, jakou mám v sobě. Každý krok, který jsem v rámci programu dělala byl silnější a silnější. Cítila jsem jako bych překonala nějakou překážku. Největší AHA moment pro mě bylo to, jakou interaktivity mají sílu. Nikdy jsem něco takového nezažila. Uvědomila jsem si, že začnu dělat více věcí pro sebe. Dělat to co já chci, v čem se cítím dobře a rozvíjet se. Nedělat co ostatní očekávají, že budu dělat. Více riskovat a být se sebou spokojená. 

Vendula

Zprvu jsem si říkala, že „jenom“ jít kupředu asi nebude stačit, když jsem o sobě jako o autorce zatím neuvažovala v takové hloubce, kterou jsi mi poskytla. Finální krok jsem musela nakonec hodně rozdýchat. Zavalila mě silná emoce dojetí a změny zároveň. Každý den aplikuji „aktivaci“, tak jak jsi řekla. Nyní věřím, že dokud budu za svojí budoucností stát já, budu vědět, že jsem pro ni i pro sebe udělala nejvíc. A tobě moc děkuji.

Pavlínka

Bylo to pro mě úplně nové, zajímavé a krásné a moc ti děkuji, každopádně můj největší AHA moment byl v tom, že si vlastně píšu ten svůj život sama. Nikdo ho za mě nenapíše. Padla na mě takový tíha, jakože aha, tak ty jsi za to zodpovědná – tak si to uvědom. Ono mluvit o tom je jedna věc, ale takto to prožít je hodně silné. Teď se dívám na život jiným pohledem. U nás doma se nikdy neřešily pocity a emoce a ani jak převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

Nikola

Já ti tak moc děkuji. Celé to pro mě bylo hodně silné a překvapivé, a hlavně dost emotivní. Uvědomila jsem si, jak je důležité se mít naplno ráda a být vděčná za tady a teď. 

Simona

Měla jsem pocit, že můj život je nalajnovaný spíše k představě mé rodiny a jela jsem na milion procent, abych je nezklamala. Teď se snažím žít podle sebe a uvědomění toho, že je to v pořádku, že já jsem autorkou mého života a nikdo jiný, bylo pro mě opravdu to nejdůležitější. Pomohlo mi také zjištění mých návyků a jak je možné je změnit.

Michaela

Jsem vděčná, že jsi mi ukázala že vše, co chci, tak mám. Bloudila jsem v kruhu a místo akce jsem měla spoustu omluv, proč to nejde. Vím přesně co chci a vím, jak toho dosáhnout, takže není důvod to posouvat, ale jít vpřed. Moc ti děkuji, že jsi mi ukázala, co pro svůj život potřebuji.

Lenka

Zjistila jsem jaké hodnoty jsou pro mě opravdu nejdůležitější a uvědomila jsem si co do budoucna od sebe očekávám a co bych opravdu chtěla v životě dělat. To vše v souladu se svým vnitřním klidem a pokojem. 

Eva

Když jsem vstupovala naplno do své autorky, tak jsem cítila silnou vibraci, ale pak mě obklopil klid a rovnováha. Uvědomila jsem si co vše potřebuji změnit a jaké oblasti jsou pro mě výzvou.

Kristýna

Největší výzvou pro mě bylo dovolit sama sobě stát se naplno autorkou svého života. Že si to skutečně zasloužím a že já jsem ta, která pro to potřebuje udělat ten krok. Byl to pro mě návrat domů. Celkově mi to stále připomíná, že vše mám ve svých rukou a záleží jen na mě, co se bude v mém životě dít a jak to bude vypadat.

Veronika

A.

xxxx reference yyyy

jméno

lokalita

Projekt „Autorky.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury.

10 ON-LINE VIDEÍ

WORKBOOK

INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ

Přejít nahoru