Chceš se o mně dozvědět více?

RÁDA BYCH SE TI PŘEDSTAVILA

Jmenuji se Kateřina Randová, jsem firemní a osobní koučka a lektorka na České škole feng shui.

Mojí misí je ukazovat ženám zkratku k naplněnému a radostnému životu. Jak nebýt figurkami na omezené šachovnici života 👉 jak poznat pravidla hry a stát se autorkou svého života.

Věřím, že čím více lidí objeví radost a spokojenost ve svém životě, tím více inspiruje a motivuje své okolí.
Mojí vizí je roztáčet tento inspirující koloběh, který nás všechny pozitivně ovlivňuje a společně rosteme.

JAKÁ JE SPOLUPRÁCE SE MNOU?

Pro mé klienty jsem inspirací, výzvou a pevnou neodsuzující oporou. Po našem setkání si odnášejí nový pohled na svůj život a jistotu ve svém nasměrování. Znají svoji vnitřní sílu a zdroje, díky kterým se orientují v tom, co jim do života přináší smysl a radost. Mými klienty jsou lidé, kteří touží znát svůj jasný směr, hledají odpovědi na otázky ohledně svého štěstí a bez zbytečných přešlapů chtějí ŽÍT naplněný život.

Dovolila jsem si být k sobě naprosto upřímná a cítila se s tebou bezpečně, protože mě přijímáš takovou, jaká jsem a nehodnotíš mě.

Klientka z individuální spolupráce

Dokážeš odhadnout situaci, pojmenovat problém a ukázat cestu. Jsem díky tomu silnější, sebevědomější a posouvá mě to dál.

Klient z individuální spolupráce

A.

KVALIFIKACE

Desetileté zkušenosti v řídící pozici a vedení lidí jsem obohatila o dva koučovací výcviky.

🔸 Akreditovaný výcvik v institutu Koučink centrum Praha – rok 2019
🔸 Výcvik pro kouče v Gestalt Essence – institut pro gestalt koučink – rok 2022

Tyto kurzy mi otevřely nové pohledy, abych mohla svým klientům poskytnout to nejlepší z mých pracovních a životních zkušeností.

CO SI O MÉ PRÁCI MYSLÍ MOJI KLIENTI?

A.

KAŽDÁ MÁME SVŮJ PŘÍBĚH

Ve svém životě jsem byla relativně spokojená, ale lusknutím prstu jsem přišla o vše. Byla to pro mě obrovská rána. V jednu chvíli jsem byla šťastná a ve druhou jsem doslova nevěděla KDO JSEM. Naprosto NIC mi najednou nedávalo smysl. Byla jsem sama a cítila jsem obrovskou prázdnotu.

Uvědomila jsem si, že mám dvě možnosti. Zhroutit se a utápět se ve své náročné situaci, anebo se oklepat a začít MAKAT. A tak jsem se vydala na cestu sebepoznání. Rozvíjela jsem se, vzdělávala se a investovala do sebe. Ale pořád jsem neměla život, po kterém jsem toužila.

Sebrala jsem veškerou odvahu a odcestovala jsem sama na Bali. Odstřižená od všeho jsem začala dávat dohromady vše, co jsem za svůj život prožila, co jsem se naučila, včetně dovedností, které jsem získala. Věděla jsem, že když dokáži být oporou ve firmách a nastavuji systémy k rychlejšímu výsledku, tak snad zvládnu vytvořit zkratku k mému štěstí.

A vyšlo to – vytvořila jsem si nástroj pro komunikaci se sebou, který mi funguje dodnes jako opora pro tvoření si toho, co si opravdu přeji.

Chtěla jsem to štěstím vykřičet do světa, a to bylo impulzem pro vznik programu

A JAK JE TOMU TEĎ?

🔸 Můj podnikatelský svět spočívá v rovnováze mezi mužským a ženským aspektem, což je v souladu
s mým mnohaletým studiem Feng Shui, které vyučuji na České škole Feng Shui.
🔸 Stále se zaměřuji na podnikatelské prostředí, kde společně s majiteli firem vytvářím efektivní procesy a prostřednictvím koučinku vedu týmy k dosahování lepších výsledků.
🔸 Současně prostřednictvím individuální spolupráce v rámci programu Autorky. se setkávám
s ženami, které touží udělat krok k radostnému životu.

Stále používám můj vytvořený program jako zkratku k mým snům 🤩

Přejít nahoru