ON-LINE PROGRAM

Tvoje cesta k naplněnému životu.

Ovládej dovednost, díky které si vytvoříš život
podle svých představ.

NAJDEŠ SE V TOM?

🔸 Jsi skvělá žena, která umí mnoho věcí.
🔸 Nejsi v životě úplná začátečnice, už máš něco odžito a máš svůj příběh.
🔸 V některých oblastech jsi naprostá odbornice.
🔸 Občas možná nevíš kudy kam a cítíš se zmateně.
🔸 Přemýšlíš nad tím, který směr je pro tebe ten správný.
🔸 Toužíš žít zdravý a vyvážený život, budovat pevné vztahy a plnit své poslání v práci.
🔸 Přeješ si mít radostný a spokojený život.

A CO SI OPRAVDU PŘEJEŠ?

🎯 Dozvědět se proč ti to v některých oblastech nejde a proč se stále točíš v kruhu.
🎯 Orientovat ve svých nastaveních a vědět jak jednou pro vždy na ně.
🎯 Chceš se postavit za sebe, za to, kdo jsi a dělat svá rozhodnutí.
🎯 Vybírat si ve svém životě to, co opravdu chceš a „nepřežívat“ za každou cenu kde nechceš.
🎯 Jít po takové životní cestě, na které nebudeš zakopávat, ale půjdeš po ní se vztyčenou hlavou.
🎯 Chceš zjistit přesné kroky k tomu, jak si vytvářet svůj život.
🎯 Toužíš proměnit své sny a touhy v realitu.

A.

KDO JSEM

Jsem Kateřina Randová, firemní a osobní koučka a lektorka na České škole feng shui. Mojí misí je ukázat ženám zkratku k naplněnému a radostnému životu prostřednictvím konkrétních kroků, které jim pomohou uvědomit si svou identitu a nalézt jasný směr.

Sama jsem se nikdy nesmířila s faktem, že život je náhoda a že jsem pouze figurkou na omezené šachovnici života. Věřím, že máme moc ovlivnit, co žijeme 👉 pokud víme jak na to.

Mým cílem je, abys neměla pocit, že s tebou život mává, ale abys ho pevně držela ve svých rukou, mohla se do něj uvolnit a žít spokojený život v lehkosti a radosti, protože být autorkou svého života je dovednost, kterou se můžeš naučit i ty.

Jsi připravená zjistit, jak na to?

A.

CO JE PROGRAM

🔸 Komplexní program pro osobní růst navržený tak, aby respektoval
a podporoval tvoji individuální cestu.
🔸 Zaměřuje se na všechny oblasti života, protože skutečná proměna
se odehrává díky pochopení každé jeho části.
🔸 Otevírá témata, která možná neznáš a dívá se na ně různými úhly pohledu.
🔸 Ukáže ti to, čemu mnoho lidí nerozumí a rozumět ani nechce, ale je
to stěžejní pro tvůj naplněný život.
🔸 Vytvoříš si scénář svého života, který budeš s radostí uskutečňovat.

PROČ SI VYBRAT ZROVNA TENTO PROGRAM?

👉 Za 10 let podnikání a řízení firem jsem silná ve vytváření procesů a vytvořila jsem proces s jasnými kroky, který opravdu funguje. Opírá se o mé zkušenosti, ale také o intenzivní osobní rozvoj procházející mnoha sférami, dotýkající se transpersonální psychologie obohacený o dva koučovací výcviky.
👉 Program Autorky. jsem na sobě testovala 3 roky, než jsem se rozhodla o něj podělit s ostatními ženami, a proto vím, že to funguje.
👉 Proč ženy? Protože si přeji, abychom si byly jisté v tom, co opravdu chceme a naučily jsem se rozhodovat a jít vpřed.
👉 Mé klientky učím předcházet problémům, které si utvářejí ze svého strachu a používám jednoduché a funkční nástroje pro to, aby se naučily
jít cestou svého srdce.

A.

CO TI PŘINESE TATO ZKUŠENOST?

🔸 Tvůj život dostane nový impuls a bude ti rozkvétat přímo před očima
a ty to budeš sledovat s radostí.

🔸 Uleví se ti, protože pochopíš, že pro naplněný život se

🔸 Plně si uvědomíš, že máš moc ovlivnit, co žiješ.

🔸 Tvé kroky získají jasný cíl a nebudeš potřebovat žádnou dodatečnou motivaci,
protože tvojí hnací silou bude vize, která pochází přímo z tvého srdce.

🔸 Získáš nástroj, který můžeš využívat po celý život a který tě bude neustále posouvat vpřed.

A.

REFERENCE KLIENTKY

Vendula Kabelková

Zubní instrumentářka

Cítila jsem jako bych překonala
nějakou překážku.

Asi ani nedokážu popsat tu vděčnost, jakou mám v sobě. Každý krok, který jsem v rámci programu dělala byl silnější a silnější. Cítila jsem jako bych překonala nějakou překážku. Největším překvapením pro mě bylo, jakou májí tyto techniky sílu. Nikdy jsem něco takového nezažila. Uvědomila jsem si, že začnu dělat více věcí pro sebe. Dělat to co já chci, v čem se cítím dobře a rozvíjet se. Nedělat co ostatní očekávají, že budu dělat. Více riskovat a být se sebou spokojená. Celkově to bylo to něco neskutečného. Jsi skvělá osůbka, pokračuj dál v tom, co děláš. Měníš lidem pohled na svět.

A.

CO VŠECHNO NAJDEŠ V PROGRAMU?

SADA PRO AUTORKU

Domů ti dorazí balíček se vším potřebným. Tím nejdůležitějším pro tebe bude 120 ti stránkový Workbook (pracovní kniha), který máš celou dobu při online videích u sebe a pomáhá ti vytvářet tvůj jedinečný příběh. V balíčku najdeš také dárek, ze kterého budeš nadšena, ale „nech se překvapit“.

10 ONLINE VIDEÍ

Tvoje cesta bude trvat 10 týdnů a v každém z nich si spustíš jedno online video. Tyto videa jsou pečlivě sestavena tak, aby zahrnula všechny klíčové oblasti tvého života.

1x HOVOR SE MNOU

První online video s názvem, KDO JSEM ti přinese nové AHA momenty a budou v tobě vznikat otázky a v tento moment se spolu spojíme a projdeme vše potřebné.

INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ ONLINE

V desátém posledním online videu získáš nástroj pro Akceleraci tvých vizí do reality, se kterým tě seznámím a detailně vysvětlím vše potřebné pro jeho realizaci, a tak společně celý program uzavřeme.

A.

CO TĚ ČEKÁ UVNITŘ PROGRAMU?

CO VŠECHNO JE SOUČÁSTÍ PROGRAMU

10 ONLINE VIDEÍ V ČLENSKÉ SEKCI  ✔️

WORKBOOK ✔️

1x PODPŮRNÝ HOVOR SE MNOU ✔️

INDIVIDUÁLNÍ ONLINE SETKÁNÍ ✔️

DÁREK PRO TVOJI AUTORKU 🤍

CENA PROGRAMU:

15.000 Kč

Při platbě najednou získáš po dokončení programu grátis workbook:
„Upgrade pro tvůj život.“ v pdf. formátu

NEBO NA SPLÁTKY

3x 5000 Kč

Kvůli mé osobní podpoře je dostupný pouze omezený počet míst.

AKTUÁLNĚ VOLNÝCH 12 MÍST

VIDÍM TEĎ SPRÁVNĚ DO TVÉ HLAVY?

Odehrává se v ní dialog, kde tvůj vnitřní hlas zvažuje, proč ano a proč ne?
A kdo vyhraje?
Tvá touha po autentičnosti a jasných krocích, které tě posunou vpřed?
Nebo hlas tvé mysli, který říká, co jiného je důležitějšího než investice do sebe?

JE JEN NA TOBĚ, KTERÝ HLAS POSLECHNEŠ.

Pokud potřebuješ další informace, tak mi napiš na: katerina@autorky.cz

A.

CO SI O MÉ PRÁCI MYSLÍ MOJI KLIENTI?

Miluji to – být autorkou svého života.


Spolupráce s Kateřinou mi pomohla získat nadhled nad situacemi mého života a více se orientovat v tom, co opravdu chci já a ne druzí. Naučilo mě to nebrat si věci osobně, umět se rozhodovat, určit si priority a uvědomovat si, že já jsem ta, která rozhoduje, jak to se mnou bude dál. Konkrétně se mi zlepšily vztahy v mém životě, vytvořila jsem si více prostoru pro sebe
a cítím se v těle mnohem zdravěji. Navíc jsem úspěšně zhmotnila produkt, který jsem chtěla,
a v kariéře se nyní cítím naprosto jistá a úspěšná.
 
 Michaela Přikrylová

Bylo to něco neskutečného. Jsi skvělá osůbka, pokračuj dál v tom, co děláš. Měníš lidem pohled na svět. Asi ani nedokážu popsat tu vděčnost, jakou mám v sobě. Každý krok, který jsem v rámci programu dělala byl silnější a silnější. Cítila jsem jako bych překonala nějakou překážku. Největší AHA moment pro mě bylo to, jakou interaktivity mají sílu. Nikdy jsem něco takového nezažila. Uvědomila jsem si, že začnu dělat více věcí pro sebe. Dělat to co já chci, v čem se cítím dobře a rozvíjet se. Nedělat co ostatní očekávají, že budu dělat. Více riskovat a být se sebou spokojená. 

Vendula

Zprvu jsem si říkala, že „jenom“ jít kupředu asi nebude stačit, když jsem o sobě jako o autorce zatím neuvažovala v takové hloubce, kterou jsi mi poskytla. Finální krok jsem musela nakonec hodně rozdýchat. Zavalila mě silná emoce dojetí a změny zároveň. Každý den aplikuji „aktivaci“, tak jak jsi řekla. Nyní věřím, že dokud budu za svojí budoucností stát já, budu vědět, že jsem pro ni i pro sebe udělala nejvíc. A tobě moc děkuji.

Pavlínka

Bylo to pro mě úplně nové, zajímavé a krásné a moc ti děkuji, každopádně můj největší AHA moment byl v tom, že si vlastně píšu ten svůj život sama. Nikdo ho za mě nenapíše. Padla na mě takový tíha, jakože aha, tak ty jsi za to zodpovědná – tak si to uvědom. Ono mluvit o tom je jedna věc, ale takto to prožít je hodně silné. Teď se dívám na život jiným pohledem. U nás doma se nikdy neřešily pocity a emoce a ani jak převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

Nikola

Já ti tak moc děkuji. Celé to pro mě bylo hodně silné a překvapivé, a hlavně dost emotivní. Uvědomila jsem si, jak je důležité se mít naplno ráda a být vděčná za tady a teď. 

Simona

Měla jsem pocit, že můj život je nalajnovaný spíše k představě mé rodiny a jela jsem na milion procent, abych je nezklamala. Teď se snažím žít podle sebe a uvědomění toho, že je to v pořádku, že já jsem autorkou mého života a nikdo jiný, bylo pro mě opravdu to nejdůležitější. Pomohlo mi také zjištění mých návyků a jak je možné je změnit.

Michaela

Jsem vděčná, že jsi mi ukázala že vše, co chci, tak mám. Bloudila jsem v kruhu a místo akce jsem měla spoustu omluv, proč to nejde. Vím přesně co chci a vím, jak toho dosáhnout, takže není důvod to posouvat, ale jít vpřed. Moc ti děkuji, že jsi mi ukázala, co pro svůj život potřebuji.

Lenka

Zjistila jsem jaké hodnoty jsou pro mě opravdu nejdůležitější a uvědomila jsem si co do budoucna od sebe očekávám a co bych opravdu chtěla v životě dělat. To vše v souladu se svým vnitřním klidem a pokojem. 

Eva

Když jsem vstupovala naplno do své autorky, tak jsem cítila silnou vibraci, ale pak mě obklopil klid a rovnováha. Uvědomila jsem si co vše potřebuji změnit a jaké oblasti jsou pro mě výzvou.

Kristýna

Největší výzvou pro mě bylo dovolit sama sobě stát se naplno autorkou svého života. Že si to skutečně zasloužím a že já jsem ta, která pro to potřebuje udělat ten krok. Byl to pro mě návrat domů. Celkově mi to stále připomíná, že vše mám ve svých rukou a záleží jen na mě, co se bude v mém životě dít a jak to bude vypadat.

Veronika

Bylo to něco neskutečného. Jsi skvělá osůbka, pokračuj dál v tom, co děláš. Měníš lidem pohled na svět. Asi ani nedokážu popsat tu vděčnost, jakou mám v sobě. Každý krok, který jsem v rámci programu dělala byl silnější a silnější. Cítila jsem jako bych překonala nějakou překážku. Největší AHA moment pro mě bylo to, jakou interaktivity mají sílu. Nikdy jsem něco takového nezažila. Uvědomila jsem si, že začnu dělat více věcí pro sebe. Dělat to co já chci, v čem se cítím dobře a rozvíjet se. Nedělat co ostatní očekávají, že budu dělat. Více riskovat a být se sebou spokojená. 

Vendula

Zprvu jsem si říkala, že „jenom“ jít kupředu asi nebude stačit, když jsem o sobě jako o autorce zatím neuvažovala v takové hloubce, kterou jsi mi poskytla. Finální krok jsem musela nakonec hodně rozdýchat. Zavalila mě silná emoce dojetí a změny zároveň. Každý den aplikuji „aktivaci“, tak jak jsi řekla. Nyní věřím, že dokud budu za svojí budoucností stát já, budu vědět, že jsem pro ni i pro sebe udělala nejvíc. A tobě moc děkuji.

Pavlínka

Bylo to pro mě úplně nové, zajímavé a krásné a moc ti děkuji, každopádně můj největší AHA moment byl v tom, že si vlastně píšu ten svůj život sama. Nikdo ho za mě nenapíše. Padla na mě takový tíha, jakože aha, tak ty jsi za to zodpovědná – tak si to uvědom. Ono mluvit o tom je jedna věc, ale takto to prožít je hodně silné. Teď se dívám na život jiným pohledem. U nás doma se nikdy neřešily pocity a emoce a ani jak převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

Nikola

Já ti tak moc děkuji. Celé to pro mě bylo hodně silné a překvapivé, a hlavně dost emotivní. Uvědomila jsem si, jak je důležité se mít naplno ráda a být vděčná za tady a teď. 

Simona

Měla jsem pocit, že můj život je nalajnovaný spíše k představě mé rodiny a jela jsem na milion procent, abych je nezklamala. Teď se snažím žít podle sebe a uvědomění toho, že je to v pořádku, že já jsem autorkou mého života a nikdo jiný, bylo pro mě opravdu to nejdůležitější. Pomohlo mi také zjištění mých návyků a jak je možné je změnit.

Michaela

Jsem vděčná, že jsi mi ukázala že vše, co chci, tak mám. Bloudila jsem v kruhu a místo akce jsem měla spoustu omluv, proč to nejde. Vím přesně co chci a vím, jak toho dosáhnout, takže není důvod to posouvat, ale jít vpřed. Moc ti děkuji, že jsi mi ukázala, co pro svůj život potřebuji.

Lenka

Zjistila jsem jaké hodnoty jsou pro mě opravdu nejdůležitější a uvědomila jsem si co do budoucna od sebe očekávám a co bych opravdu chtěla v životě dělat. To vše v souladu se svým vnitřním klidem a pokojem. 

Eva

Když jsem vstupovala naplno do své autorky, tak jsem cítila silnou vibraci, ale pak mě obklopil klid a rovnováha. Uvědomila jsem si co vše potřebuji změnit a jaké oblasti jsou pro mě výzvou.

Kristýna

Největší výzvou pro mě bylo dovolit sama sobě stát se naplno autorkou svého života. Že si to skutečně zasloužím a že já jsem ta, která pro to potřebuje udělat ten krok. Byl to pro mě návrat domů. Celkově mi to stále připomíná, že vše mám ve svých rukou a záleží jen na mě, co se bude v mém životě dít a jak to bude vypadat.

Veronika

A.

NAPADAJÍ TĚ NĚJAKÉ OTÁZKY?

Tak tady máš odpovědi.

Každý týden si spustíš v členské sekci jedno online video, kde se zaměříš na dané téma. Budeš potřebovat vždy 2 hodiny prostor pro jedno video.

Oba programy jsou zaměřené na vytvoření si pevného základu pro tvoření si života podle toho, co opravdu chceš. Program VIP Autorky. je jedinečný v tom, že jde více do hloubky a je zaměřený na tebe jako na jednotlivce. Je to individuální plnohodnotný program, díky kterému otevíráme tvůj nejvyšší potenciál a díky mojí podpoře získáváš větší jistotu v tvých nových krocích, což tě posouvá mnohem rychleji vpřed.

Během programu pracujeme interaktivně a budeš pro svoji práci potřebovat prostor, kde tě nebude nikdo rušit. Dále mít k dispozici 2 židle, jogamatku a případně bezdrátová sluchátka, která ale nejsou nutná. Vše ostatní ti dorazí domů poštou v balíčku pro autorku. Detailně tě o všem budu informovat v rámci uvítacího videa, které po zaplacení programu najdeš ve své členské sekci.

Program Autorky. se pro tebe spouští individuálně. Jednoduše po tom, co zaplatíš tak ti odešlu balíček se sadou pro tvoji Autorku a až ho budeš mít u sebe, tak můžeš začít.

Zavolám ti a domluvíme se tak ať nám to oběma vyhovuje. Moc se na tebe těším 

Přejít nahoru